Etimesgut Pimapen Tamiri

Etimesgut Pimapen Tamiri

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisi

About Etimesgut Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri konusunda uzman destek alabileceğiniz Etimesgut pimapen tamiri ustamıza her zaman en uygun fiyatlar ile pimapen tamiri ve bakımı işleri yaptırabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerden oluşan teknik kadromuz ile Ankara’da bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerindeki pencere ve kapı sistemlerinin tamir ve bakım işlerini en kaliteli şekilde yapıp teslim ettik. Pimapen kapı ve pencere tamiri işleri profesyonellik isteyen bir iştir.  Kırık pimapen pencere tamiri, pencere fitil conta değişimi, pencere menteşe değişimi gibi tüm konularda siz Etimesgut müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Hemen İletişime geç:

https://www.ankara-pimapen-tamiri.com/etimesgut-pimapen-tamiri-servisi

Tayfun Altınkaya
0535 668 67 81

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları 2022

Kırık pimapen tamiri, pimapen pencere açılmıyor, pimapen pencere kapanmıyor gibi arızalar mevcutsa ortalama olarak 200- 700 TL arasında bir fiyat çıkacağından emin olabilirsiniz. 

Pimapen su sızdırması 150-400 lira
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyor 250-430 lira
Pimapen fitil değişimi 230-450 lira
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri 400-800 lira
Pimapen kilit tamiri 400-500 lira 

yukarıda da birkaç tamir ve çeşidinin fiyatı yer almaktadır. En güncel fiyat bilgilerini edinmek için ustamız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Soğuk kış günlerinde pimapen bakımları eksik ise hemen kendini belli edecek ve ev ısınmaz hale gelecektir. Kış ayları ve soğukları tam gelmeden pimapen bakımlarını hemen yaptırmanız gerekmektedir.

Pimapen pencere hava sızdırıyorsa ne yapılır ?

Pimapen pencere ve kapı hava sızdırıyorsa artık fitil ve contalarının değişim vakti gelmiş demektir. Pimapen tamiri ustamız hemen Etimesgut mahallesinde ki konumunuza gelecek ve pencerenin contalarını değiştirerek bu sorunu çözecektir. Gün içerisinde pencere fitil değişimi hizmetimiz mevcuttur. Alanında oldukça hızlı ustalarımız ile tüm sorunları aynı gün çözebilmektedir. Ayrıca pencere hava sızdırması gibi tüm bu işlerde en uygun fiyat garantisi de vermekteyiz.

Pimapen kapı boşluğu nasıl kapatılır ?

Pimapen kapı boşluğu kapatma işlemini ustalarımız itina ile yapmaktadır. Hem menteşe ayarı hem de menteşe arızalarından ötürü kapı boşluğu meydana gelir ve açılma kapanma gibi bir takım sorunları da beraberinde getirir. Bu gibi pimapen pencere ve kapı boşluğu kapatma konularında uzman servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Etimesgut pimapen tamiri servisimiz çok kısa sürede kapı boşluğunu kapatacak ve teslim edecektir.

Language:: Turkish

Sort by:

No listing found.

Compare listings

Compare
Have the most beautiful old houses on the market
delivered to your inbox every single week!

Enter your email below to receive our latest listings,
featured favorites and more !
SUBSCRIBE
Have the most beautiful old houses on the market
delivered to your inbox every single week!

Enter your email below to receive our latest listings,
featured favorites and more !
SUBSCRIBE