Araç Kaplama Fiyatları

Araç Kaplama Fiyatları

Araç Kaplama Fiyatları at Araba Kaplama

About Araç Kaplama Fiyatları

Araç kaplama uygulamaları ülkemiz de oldukça popüler hale gelmiş bir uygulamadır. Birçok eski veya yeni olmak üzere araç sahipleri kaplama yaptırmakta ve araçlarına ayrı bir renk katmaktadır. Eski araçlarda da oldukça fazla görülen kaplama uygulamaları sayesinde, araç çok daha güzel bir görünüm kazanmaktadır. Kimi araç sahipleri ise yetkili bayiden sıfır araç alır almaz  kaplama uygulaması yaptırmaktadır. hem aracın kendi boyası korunmakta hem de çok farklı bir görünüşe sahip olmaktadır.

Araç kaplama fiyatları ise ülkemizde oldukça değişkendir. Kaplanacak aracın büyüklüğüne, kaplanacak malzemenin kalitesine göre fiyatlar oldukça değişmektedir. Fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan birisi ise aracın hatları olmaktadır. Yumuşak hatlara sahip araçlar kolay kaplanırken keskin ve zorlu hatlara sahip birçok araç günler sonunda kaplanmaktadır. Bu işçilik demektir ve fiyatı da doğrudan etkilemektedir. 

Güncel Araç Kaplama Fiyatları

Araç kaplama fiyatları istenilen kaplama türüne göre değişecektir. Mat siyah kaplama, altın kaplama veya haki yeşili gibi kaplamalar çok farklı fiyatlardadır. Suv araçlarda günümüz de kamuflaj kaplaması çok popüler hale gelmiştir. Kamuflaj kaplamasını aynı zamanda off-road sevenlerde çok yaptırmaktadır. 

Araç Kaplaması yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

Kaplama yapılacak alanın oldukça iyi temizlenmesi, pisliklerden arınması gerekir. Ayrıca kaporta olarak hatasız bir zemine sahip olunması gerekir. Eğer kaportada en ufak bir sorun varsa kaplama yapılmaz. Bu durumda kullanıcıya kaportada ki hataları düzelttirmesi istenir. Hatasız bir kaplama , hatasız bir kaportada çok daha uzun ömürlü olmaktadır.

Araç Kaplaması Fiyatları Neye Göre Değişir ?

Araba kaplama fiyatları yapılacak kaplamanın kalitesine, rengine ve aracın büyüklüğüne göre değişmektedir. SUV bir araç ile HB bir araç arasında kaplama fiyatları oldukça farklı olacaktır. 

Araç Kaplaması Kaç gün Sürer ?

Kaplama firmasının yoğunluğuna göre 2- 5 gün arası sürmektedir. Kimi firma bu işi bir günde bile tamamlayabilir. Bu süre tamamen firmanın yoğunluğu ile alakalıdır.

2022 Araç Kaplama Fiyatları Ne Kadar ?

En ucuz araç kaplama fiyatları 6.000 TL’ den başlamaktadır ve aracına göre 50.000 TL’ye göre çıkabilmektedir.

Tüm Detaylar:

https://www.otoayar.com/komple-arac-kaplama-fiyatlari-guncel/

Sort by:

No listing found.

Compare listings

Compare
Have the most beautiful old houses on the market
delivered to your inbox every single week!

Enter your email below to receive our latest listings,
featured favorites and more !
SUBSCRIBE
Have the most beautiful old houses on the market
delivered to your inbox every single week!

Enter your email below to receive our latest listings,
featured favorites and more !
SUBSCRIBE